inwestycja w monety

dlaczego warto zainwestować w monety z wiedźminem?

Wiedźmin to fenomen stworzony przez Andrzeja Sapkowskiego, zawierający się w książkach, serialach, grach. Posiada miliony fanów na całym świecie i wyrobioną markę. Z kolei inwestycja w kruszce nazywana jest “bezpieczną przystanią inwestycji”, a zyski z niej wzrastają z roku na rok.

Jedyne na świecie monety kolekcjonerskie z wizerunkiem Wiedźmina

Nakłady monet błyskawicznie się wyprzedają i szybko zyskują na wartości

Niski nakład - w przypadku monety 2 oz jest to 2000 sztuk na cały świat, a w przypadku monety 1 kg – 200 sztuk. Nakład jest dużo mniejszy, niż liczba fanów.

Bezpieczna forma lokowania pieniędzy

Możliwość odsprzedania monet fanom i kolekcjonerom z całego świata

Cała seria monet ułoży się w historię odpowiadającą Sadze Wiedźmińskiej. Będzie to doskonała pamiątka rodzinna.

Temat to popkulturowy fenomen - od wielu lat sukcesywnie wzrasta zainteresowanie Wiedźminem.

Do wykonania monet wykorzystano najnowszą technologię i najlepsze materiały.

Wizerunki monet zostały stworzone przez cenionych w świecie numizmatycznym projektantów i modelarzy, a dodatkowo były konsultowane z Andrzejem Sapkowskim.

Informacje o kruszcu

Kurs srebra i złota nie zmienia się drastycznie w trakcie kryzysów finansowych, czy zmian ustrojów politycznych. Gdy weźmiemy pod uwagę ostatnich kilka lat, jego cena systematycznie wzrasta. Niewątpliwą zaletą jest fakt, iż w przypadku inflacji jego siła nabywcza rośnie, a nie spada. Kruszec jest inwestycją o dużej płynności. Nie jest problemem znalezienie nowego nabywcy.

Fenomen Wiedźmina

Andrzej Sapkowski swoją mistrzowską sagę o Geralcie z Rivii zapoczątkował opowiadaniami publikowanymi na łamach „Fantastyki”. Te z czasem przerodziły się w większe historie, oparte na słowiańskich baśniach, podaniach i legendach, a traktujące o losach wyszkolonego do zabijania potworów wojownika. Dynamiczna akcja, wyraziści bohaterowie, błyskotliwe dialogi oraz inteligentny humor – rzeczywistość stworzona przez Sapkowskiego działa na wyobraźnię, pobudza do myślenia i przenosi na zupełnie nowy poziom literackich doświadczeń. „Wiedźmin” to inspirująca, mądra, doceniana na całym świecie fantastyka z najwyższej półki.

„Wiedźmina” przetłumaczono na ponad 20 języków, saga trafiła na listę bestsellerów prestiżowego “New York Timesa” w czerwcu 2015 roku, a sprzedała się w milionach egzemplarzy. Na podstawie serii książek powstał gry komputerowe, które sprzedano w ponad 50 milionach egzemplarzy, a łącznie otrzymał ponad 800 nagród. Nawet prezydent USA, Barack Obama, chwalił się, że otrzymał “Wiedźmina”. Na bazie tych dwóch sukcesów powstał serial “Wiedźmin” na platformie Netflix. Ponad 76 mln abonamentowiczów portalu obejrzało pierwszy sezon serialu. Wszyscy z niecierpliwością czekają na kolejne przygody Geralta.

Cykl Wiedźmiński składa się z 8 tomów:

Ostatnie
Życzenie

Miecz
przeznaczenia

Krew
elfów

Czas
pogardy

Chrzest
ognia

Wieża
jaskółki

Pani
Jeziora

Sezon
burz

Już dziś zainwestuj w monety z wizerunkiem Wiedźmina