WIEDŹMIN

Ostatnie życzenie

moneta 2$ BU

Mamy przyjemność przedstawić naszą kolejną monetę bulionową. Jest to Ostatnie Życzenie z serii „Wiedźmin”. Moneta została wybita z 2 uncji srebra. Zarówno rewers, jak i awers przyciągają uwagę swoimi szczegółami. Na rewersie umieszczono wizerunek wiedźmina oraz wilka. Nakład tej monety bulionowej wynosi 3000 sztuk.

Dlaczego warto zainteresować się srebrem inwestycyjnym?

Srebro to obok złota najbardziej popularny metal szlachetny. Jest szeroko używany w przemyśle, a to sprawia, że popyt na ten kruszec systematycznie wzrasta. Jest wdzięcznym tematem dla początkujących inwestorów, ponieważ nie wymaga dużych nakładów finansowych, ani specjalistycznej wiedzy. Zakup i późniejsza sprzedaż srebra nie różni się praktycznie niczym, od zakupów innych dóbr materialnych. Inwestowanie w srebro może stanowić rewelacyjne uzupełnienie portfela inwestycyjnego. Przy obecnej sytuacji gospodarczej warto zwrócić swoją uwagę na srebro, aby uchronić swoje oszczędności np. przed inflacją.

„Ostatnie Życzenie” to zbiór opowiadań, które opisują przygody Białego Wilka – wiedźmina ze szkoły Cechu Wilka, który wędruje po świecie, aby znaleźć kolejne zlecenia i zarobić. Na swojej drodze spotyka różne osoby, zarówno dobre, jak i złe.

SPECYFIKACJA

2$

Nominał

Niue Island

Państwo

Ag 9999

Metal

62,2 g

Waga

Ø 50 mm

Rozmiar

BU

Stempel

3000 szt.

Nakład

maj 2023

Data emisji

moneta w sprzedaży