THE WITCHER book series

MIECZ PRZEZNACZENIA

50$ coin

Jest to druga na świecie moneta w serii „The witcher book series” wybita ze złota najczystszej próby 9999. Połączenie wartościowego kruszcu i światowego fenomenu to przepis na idealną inwestycję. 

Na rewersie monety znajduje się moment przemiany mimika. Mimik, inaczej zwany dopplerem to potwór mogący przybierać kształty innych istot (muszą być jednak zbliżeni masą ciała) włącznie z ich ubiorem, ekwipunkiem oraz charakterem. Jego naturalny kształt jest trudny to opisania – potwór ma karykaturalną, rozlaną fizjonomie; długie kończyny, nos i język. Doppler jednak ma problem z przejęciem przeciwstawnych do swoich cech charakteru postaci w które się przemienia. To znaczy: dobry mimik może mieć problem z przyjęciem negatywnych cech charakteru (takich jak np. nienawiść), natomiast zły mimik może mieć problem z przyjęciem pozytywnych cech charakteru.

Z kolei na awersie znajdują się symbole związane z podróżą Białego Wilka.

Monetę wybito z 1 uncji złota. Każda z monet dostarczana jest wraz z certyfikatem autentyczności w eleganckim drewnianym pudełku, lakierowanym na wysoki połysk. Nakład jest limitowany – wybito tylko 200 sztuk!

Issue plan (subject to change):

1. The Last Wish 
2. Sword of Destiny 
3. Blood of Elves 
4. Time of Contempt
5. Baptism of Fire 
6. The Tower of the Swallow
7. The Lady of the Lake
8. Season of Storms

SPECIFICATION

50$

Denomination

Niue Island

Country

AU 9999

Metal

1 OZ

Weight

32 MM

Size

PROOF

Quality

200 pieces

Mintage

GRUDZIEŃ 2022

Date of issue

NUMEROWANY RANT

DODATKI

SOLD OUT